Hedef ve Alışkanlıklar Listesi

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,9 MB
  • Version 2.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Intrasoft
Android cep telefonunuzu alışkanlıklarınız ve hedefleriniz için çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hedef ve Alışkanlıklar Listesi mobil uygulaması daha düzenli ve planlı bir şekilde çalışmanıza imkan sağlayacak verimlilik uygulamasıdır. Uygulamayı Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek takvim yardımıyla planlarınızı netleştirebilirsiniz. Alışkanlıklarımızı düzenli bir şekilde yapmaya ve hedeflerinizi gerçekleştirmeye devam etmek isterseniz uygulamadan yararlanabilirsiniz. 

Günlük, haftalık, aylık, yıllık alışkanlıklar ya da hedefler belirleyerek takvim yardımı ile takip altına alabilirsiniz. Hatırlatmalar ile kendinize bunu hatırlatarak düzenli bir yaşam elde edebilirsiniz. Haftalık ilerleme takvim görünümü sayesinde neler yaptığınızı izleyebilirsiniz. Tek ekranda bütün alışkanlıklarınızı ve hedeflerinizi işaretleme imkanını elde edin.

Uygulamanın aylık takvim görünümü sayesinde tek ekranda bir alışkanlığınızı görüntüleyebilirsiniz. İyi olan alışkanlıklarınızı devam ettirmek ve kötü olan alışkanlıklarınızı sonlandırmak için sizde akılı cep telefonunuza yardımcı bir uygulama indirin. Cep telefonunuz sayesinde alışkanlıklarınızı düzenli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için de bu muhteşem uygulamadan yararlanabilirsiniz. 

Hedef ve Alışkanlıklar Listesi indir